To'liq nomlanishi:"ASRORBEK SHAXZODBEK" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.01.2010Ro'yxatga olish raqami:0003198Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.01.2010Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:68201 - Sаvdoni tаshkil qilish uchun mаydonlаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1710207 - Qashqadaryo viloyati, G‘uzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ASRORBEK SHAXZODBEK" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:07.01.2010Регистрационный номер:0003198Дата перерегистрации:07.01.2010Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68201 - Аренда и управление площадями для организации торговлиОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1710207 - Кашкадарьинская область, Гузарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310040063954Статус свидетельства НДС: