To'liq nomlanishi:"OMAD START" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.07.2017Ro'yxatga olish raqami:461387Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.09.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:16.04.2026Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:43220 - Suv bilаn tа'minlаsh, isitish vа hаvoni konditsiyalаsh tizimlаrini montаj qilishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710224 - Qashqadaryo viloyati, Qarshi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OMAD START" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.07.2017Регистрационный номер:461387Дата перерегистрации:23.09.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.04.2026Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:43220 - Монтаж систем водоснабжения, отопления и кондиционирования воздухаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710224 - Кашкадарьинская область, Каршинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318120089789Статус свидетельства НДС: