To'liq nomlanishi:"ISKANDAR MILAGRO TEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.01.2017Ro'yxatga olish raqami:3086Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.01.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:14120 - Korjomаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714219866 - Namangan viloyati, Pop tumani, ChodakSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.01.2017Регистрационный номер:3086Дата перерегистрации:16.01.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:14120 - Производство спецодеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714219866 - Наманганская область, Папский район, ЧадакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления