To'liq nomlanishi:"ADAD PLYUS" QO'SHIMCHA MAS'ULIYATLI JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.03.1995Ro'yxatga olish raqami:301-6/5Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.11.1993Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:36 971 927.10 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:17230 - Yozuv qog`ozi ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ADAD PLYUS" QO'SHIMCHA MAS'ULIYATLI JAMIYAT
Дата регистрации:30.03.1995Регистрационный номер:301-6/5Дата перерегистрации:08.11.1993Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:36 971 927.10 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:17230 - Производство писчебумажных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления