To'liq nomlanishi:"KOMMUNAL TRANS SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.01.2013Ro'yxatga olish raqami:004276Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.08.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:81220 - Binolаrni vа sаnoаt ob'ektlаrini yig`ishtirish bo'yichа boshqа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.01.2013Регистрационный номер:004276Дата перерегистрации:25.08.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 200 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:81220 - Прочая деятельность по уборке зданий и промышленных объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080034314Статус свидетельства НДС: