To'liq nomlanishi:"INCOS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.04.2019Ro'yxatga olish raqami:716487Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.11.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:07.12.2021Ustav kapitalining hajmi:1 716 122 181.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:20420 - Pаrfyumeriya vа pаrdoz vositаlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"INCOS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:26.04.2019Регистрационный номер:716487Дата перерегистрации:22.11.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:07.12.2021Размер уставного фонда:1 716 122 181.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:20420 - Производство парфюмерных и косметических средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления