To'liq nomlanishi:"AGRO FEED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.04.2017Ro'yxatga olish raqami:7100Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.09.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10320 - Mevа vа sаbzаvot shаrbаtlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722214 - Surxondaryo viloyati, Qumqo‘rg‘on tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AGRO FEED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.04.2017Регистрационный номер:7100Дата перерегистрации:05.09.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10320 - Производство фруктовых и овощных соковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722214 - Сурхандарьинская область, Кумкурганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:322090037153Статус свидетельства НДС: