To'liq nomlanishi:"INVEST METAN AVTO GAZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.09.2010Ro'yxatga olish raqami:15504Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:31.10.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:28.08.2024Ustav kapitalining hajmi:2 542 500 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47300 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа motor yoqilg`isi chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703202 - Andijon viloyati, Oltinko‘l tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:21.09.2010Регистрационный номер:15504Дата перерегистрации:31.10.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.08.2024Размер уставного фонда:2 542 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47300 - Розничная торговля в специализированных магазинах моторным топливомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703202 - Андижанская область, Алтынкульский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления