To'liq nomlanishi:"NEKTAR AGRO MEDLINE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.07.2020Ro'yxatga olish raqami:875954Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.08.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:02.02.2023Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:86100 - Shifoxonа muаssаsаlаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703236 - Andijon viloyati, Xo‘jaobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.07.2020Регистрационный номер:875954Дата перерегистрации:17.08.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:02.02.2023Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:86100 - Деятельность больничных учрежденийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703236 - Андижанская область, Ходжаабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления