To'liq nomlanishi:"GREEN INVESTING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.02.2018Ro'yxatga olish raqami:575241Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.02.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.04.2023Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:01132 - Poliz ekinlаri etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724413 - Sirdaryo viloyati, YangiyerSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:09.02.2018Регистрационный номер:575241Дата перерегистрации:15.02.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.04.2023Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01132 - Выращивание бахчевыхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724413 - Сырдарьинская область, ЯнгиеpСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления