To'liq nomlanishi:"QO`QON NEFTGAZ PARMALASH ISHLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.05.1998Ro'yxatga olish raqami:A-1Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.01.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 433 833 648.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:09100 - Neft vа tаbiiy gаz qаzib olish sohаsidаgi texnik xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1730405 - Farg‘ona viloyati, Qo‘qonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:330030012179QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:25.05.1998Регистрационный номер:A-1Дата перерегистрации:25.01.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 433 833 648.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:09100 - Технические услуги в области добычи нефти и природного газаОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330030012179Статус свидетельства НДС: