To'liq nomlanishi:"AQUA-PRODUCTS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT XORIJIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.04.2021Ro'yxatga olish raqami:2046915Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:71 902 855 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:11070 - Spirtsiz ichimliklаr ishlаb chiqаrish; butilkаdа minerаl suvlаr vа boshqа suvlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727401 - Toshkent viloyati, NurafshonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:29.04.2021Регистрационный номер:2046915Дата перерегистрации:07.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:71 902 855 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:11070 - Производство безалкогольных напитков; производство минеральных вод и других вод в бутылкахОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727401 - Ташкентская область, НурафшонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
(филиалов и отделений иностранных фирм)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327230182337Статус свидетельства НДС: