To'liq nomlanishi:"DSP-PROM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.04.2021Ro'yxatga olish raqami:972603Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47780 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа yangi tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724231 - Sirdaryo viloyati, Sirdaryo tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DSP-PROM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:02.04.2021Регистрационный номер:972603Дата перерегистрации:19.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47780 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими новыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724231 - Сырдарьинская область, Сырдарьинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления