To'liq nomlanishi:"INAGROSA-AZIA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.05.2018Ro'yxatga olish raqami:607638Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.05.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:7 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:20151 - O'g`itlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"INAGROSA-AZIA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.05.2018Регистрационный номер:607638Дата перерегистрации:10.05.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:7 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:20151 - Производство удобренийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления