To'liq nomlanishi:"DIZOFEKT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.03.2021Ro'yxatga olish raqami:968937Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01612 - O'simliklаrni kаsаllik vа zаrаrkunаndа hаshorаtlаrdаn, shuningdek kemiruvchilаrdаn himoya qilishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DIZOFEKT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.03.2021Регистрационный номер:968937Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01612 - Защита растений от болезней и насекомых-вредителей, а также грызуновОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления