To'liq nomlanishi:"NEW ECO ENERGY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.04.2023Ro'yxatga olish raqami:2145329Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:233 900 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:43210 - Elektrotexnik vа montаj ishlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NEW ECO ENERGY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.04.2023Регистрационный номер:2145329Дата перерегистрации:27.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:233 900 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:43210 - Электротехнические и монтажные работыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010247329Статус свидетельства НДС: