To'liq nomlanishi:"KARATAU TOSH KONI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.07.2013Ro'yxatga olish raqami:40Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.07.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:385 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77120 - Yuk tаshuvchi trаnsport vositаlаri ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735211 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Qorao‘zak tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.07.2013Регистрационный номер:40Дата перерегистрации:08.07.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:385 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77120 - Аренда и лизинг грузовых транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735211 - Республика Каракалпакстан, Караузякский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335220001092Статус свидетельства НДС: