To'liq nomlanishi:"SOBIR PRINT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.04.2018Ro'yxatga olish raqami:602290Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.04.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.04.2026Ustav kapitalining hajmi:7 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:58190 - Nаshriyotchilik fаoliyatining boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SOBIR PRINT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.04.2018Регистрационный номер:602290Дата перерегистрации:20.04.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.04.2026Размер уставного фонда:7 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:58190 - Прочие виды издательской деятельностиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления