To'liq nomlanishi:"BEKABAD ELAST GRAND" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.08.2021Ro'yxatga olish raqami:1032720Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:21100 - Аsosiy fаrmаtsevtikа mаhsulotlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727220 - Toshkent viloyati, Bekobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:30.08.2021Регистрационный номер:1032720Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:21100 - Производство основных фармацевтических продуктовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727220 - Ташкентская область, Бекабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления