To'liq nomlanishi:"HUMO SHUKRONA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.07.2025Ro'yxatga olish raqami:2879301Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:88100 - Yashаsh uchun joy bilаn tа'minlаmаgаn holdа keksа yoshdаgilаr vа nogironlаrgа ijtimoiy xizmаtlаr ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712211 - Navoiy viloyati, Konimex tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HUMO SHUKRONA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.07.2025Регистрационный номер:2879301Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:88100 - Предоставление социальных услуг престарелым и инвалидам без обеспечения проживанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712211 - Навоийская область, Канимехский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления