To'liq nomlanishi:"MARKAB MULK KOMMANDIT SHIRKATI" KOMANDIT SHIRKAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.06.2025Ro'yxatga olish raqami:2854648Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:618 874 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:64990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, sug`urtаlаsh vа nаfаqа jаmg`аrmаlаri xizmаtlаridаn tаshqаri moliyaviy xizmаtlаrning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:190 - Boshqa guruhlarga kiritilmagan tijorat tashkilotiSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326090286531QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:20.06.2025Регистрационный номер:2854648Дата перерегистрации:13.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:618 874 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64990 - Другие виды финансовых услуг, за исключением услуг страховых и пенсионных фондов, не отнесенные к прочим категориямОПФ:190 - Коммерческая организация, не включенная в другие группировкиСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090286531Статус свидетельства НДС: