To'liq nomlanishi:"NASAF OLTINGUGURT KIMYO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.01.2015Ro'yxatga olish raqami:3443Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:414 400 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46900 - Ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdoTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710224 - Qashqadaryo viloyati, Qarshi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.01.2015Регистрационный номер:3443Дата перерегистрации:13.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:414 400 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46900 - Оптовая неспециализированная торговляОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710224 - Кашкадарьинская область, Каршинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310100012702Статус свидетельства НДС: