To'liq nomlanishi:"MANZUR MEBEL" OILAVIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.04.2013Ro'yxatga olish raqami:3791/84Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.02.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:31090 - Boshqа mebellаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:120 - Oilaviy korxonaSOATO:1730230822 - Farg‘ona viloyati, O‘zbekiston tumani, G‘aniobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MANZUR MEBEL" OILAVIY KORXONA
Дата регистрации:23.04.2013Регистрационный номер:3791/84Дата перерегистрации:16.02.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:31090 - Производство прочей мебелиОПФ:120 - Семейное предприятиеСОАТО:1730230822 - Ферганская область, Узбекистанский район, ГаниабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления