To'liq nomlanishi:"SOPHIA INDUSTRIAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT XORIJIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.11.2021Ro'yxatga olish raqami:2026139Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.06.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 899 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23320 - G`isht, cherepitsа vа pishirilgаn loydаn boshqа qurilish mаteriаllаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718206 - Samarqand viloyati, Bulung‘ur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:162Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:318010180249QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:29.11.2021Регистрационный номер:2026139Дата перерегистрации:24.06.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 899 200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23320 - Производство кирпича, черепицы и прочих строительных изделий из обожженной глиныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718206 - Самаркандская область, Булунгурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318010180249Статус свидетельства НДС: