To'liq nomlanishi:"MAXMUDJON QURILISH" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.01.2004Ro'yxatga olish raqami:16Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.01.2004Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:40 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:46730 - Yog`och, qurilish mаteriаllаri vа sаnitаriya-texnik uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1724401 - Sirdaryo viloyati, GulistonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MAXMUDJON QURILISH" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:13.01.2004Регистрационный номер:16Дата перерегистрации:13.01.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:40 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:46730 - Оптовая торговля лесоматериалами, строительными материалами и санитарно-техническим оборудованиемОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1724401 - Сырдарьинская область, ГулистанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления