To'liq nomlanishi:"MODERN AGRICULTURE INNOVATION SYSTEMS" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2017Ro'yxatga olish raqami:2511Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:Holati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727233872 - Toshkent viloyati, Quyichirchiq tumani, ToshloqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.01.2017Регистрационный номер:2511Дата перерегистрации:10.01.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233872 - Ташкентская область, Куйичирчикский район, ТашлакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления