To'liq nomlanishi:"BILOL BINO-777" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.02.2023Ro'yxatga olish raqami:2093645Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 517 877.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:41201 - Turаr joy binolаrini qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727424 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:327220217659QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"BILOL BINO-777" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.02.2023Регистрационный номер:2093645Дата перерегистрации:19.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 517 877.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327220217659Статус свидетельства НДС: