To'liq nomlanishi:"GARANT AVTO SUG URTA SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.01.2014Ro'yxatga olish raqami:009497-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.01.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:5 700 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:65120 - Hаyotni sug`urtаlаshdаn tаshqаri sug`urtаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.01.2014Регистрационный номер:009497-08Дата перерегистрации:15.01.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:5 700 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:65120 - Страхование, кроме страхования жизниОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления