To'liq nomlanishi:"OFFICE PROJECT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.06.2021Ro'yxatga olish raqami:985641Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.03.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:69201 - Buxgаlterlik hisobi sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733233 - Xorazm viloyati, Yangiariq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OFFICE PROJECT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.06.2021Регистрационный номер:985641Дата перерегистрации:27.03.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:69201 - Деятельность в области бухгалтерского учетаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733233 - Хорезмская область, Янгиарыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления