To'liq nomlanishi:"PROGRESSIVE TECHNOLOGICAL SOLUTIONS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.12.2024Ro'yxatga olish raqami:2655813Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:26510 - O'lchаsh, nаzorаt, sinаsh vа nаvigаtsiya uchun аsbob-uskunаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:08654 - "O'zkimyosanoat" aksiyadorlik jamiyati

Дата регистрации:04.12.2024Регистрационный номер:2655813Дата перерегистрации:16.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:26510 - Производство приборов и инструментов для измерения, контроля, испытаний, навигацииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:08654 - Акционерное общество "Узкимёсаноат"
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080258668Статус свидетельства НДС: