To'liq nomlanishi:"SHARQ SIFAT TEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.05.2019Ro'yxatga olish raqami:723576Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.05.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:29.12.2023Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:13920 - Kiyimdаn tаshqаri tаyyor to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714224501 - Namangan viloyati, To‘raqo‘rg‘on tumani, To‘raqo‘rg‘onSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Полное наименование:"SHARQ SIFAT TEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.05.2019Регистрационный номер:723576Дата перерегистрации:16.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.12.2023Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:13920 - Производство готовых текстильных изделий, кроме одеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714224501 - Наманганская область, Туракурганский район, ТуракурганСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана