To'liq nomlanishi:"STAR MED CENTER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.11.2017Ro'yxatga olish raqami:556457Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.11.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:86210 - Umumiy shifokorlik аmаliyoti sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"STAR MED CENTER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Дата регистрации:29.11.2017Регистрационный номер:556457Дата перерегистрации:29.11.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:86210 - Деятельность в области общей врачебной практикиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления