To'liq nomlanishi:"FAZO INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.12.2016Ro'yxatga olish raqami:01263208Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.06.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.08.2024Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:41100 - Qurilish loyihаlаrini ishlаb chiqishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"FAZO INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.12.2016Регистрационный номер:01263208Дата перерегистрации:19.06.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.08.2024Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:41100 - Разработка строительных проектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления