To'liq nomlanishi:"ECOXIM-TEXSERVIS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.06.2019Ro'yxatga olish raqami:737908Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.02.2026Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:47520 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа mаydа-chuydа metаll buyumlаr, lok-bo'yoq mаteriаllаri vа shishаlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710207501 - Qashqadaryo viloyati, G‘uzor tumani, G‘uzorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:27.06.2019Регистрационный номер:737908Дата перерегистрации:27.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.02.2026Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:47520 - Розничная торговля в специализированных магазинах скобяными изделиями, лакокрасочными материалами и стекломОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710207501 - Кашкадарьинская область, Гузарский район, ГузарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления