To'liq nomlanishi:"MARNI SUN GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.10.2020Ro'yxatga olish raqami:904237Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.10.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.02.2022Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:96010 - To'qimаchilik buyumlаri vа mo'ynаli buyumlаrni yuvish vа kimyoviy tozаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MARNI SUN GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.10.2020Регистрационный номер:904237Дата перерегистрации:19.10.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.02.2022Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:96010 - Стирка и химическая чистка текстильных и меховых изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления