To'liq nomlanishi:"TURON XALIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.02.2025Ro'yxatga olish raqami:2713556Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:18.03.2026Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:22290 - Boshqа plаstmаssа buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727413 - Toshkent viloyati, BekobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TURON XALIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:03.02.2025Регистрационный номер:2713556Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:18.03.2026Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:22290 - Производство прочих пластмассовых изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727413 - Ташкентская область, БекабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления