To'liq nomlanishi:"ALI-STYLE MEBEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.12.2018Ro'yxatga olish raqami:655873Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.03.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.05.2023Ustav kapitalining hajmi:40 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:31090 - Boshqа mebellаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237 - Toshkent viloyati, Zangiota tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ALI-STYLE MEBEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.12.2018Регистрационный номер:655873Дата перерегистрации:29.03.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.05.2023Размер уставного фонда:40 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:31090 - Производство прочей мебелиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237 - Ташкентская область, Зангиатинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления