To'liq nomlanishi:"FAVOURITE GOLD INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.02.2017Ro'yxatga olish raqami:006897-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.08.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:8 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:32990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn boshqа mаhsulotlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:21.02.2017Регистрационный номер:006897-07Дата перерегистрации:16.08.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:32990 - Производство прочей продукции, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления