To'liq nomlanishi:"AZMIDDIN AGRO LUX" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.01.2017Ro'yxatga olish raqami:4829Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.01.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:Holati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01250 - Mevаli dаrаxtlаr, butаlаr vа yong`oqlаrning boshqа turlаrini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727239 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AZMIDDIN AGRO LUX" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:05.01.2017Регистрационный номер:4829Дата перерегистрации:05.01.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01250 - Выращивание прочих видов плодовых деревьев, кустарников и ореховОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления