To'liq nomlanishi:"HERB EVOLUTION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.05.2021Ro'yxatga olish raqami:1964083Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.03.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.02.2026Ustav kapitalining hajmi:538 484 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47780 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа yangi tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HERB EVOLUTION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.05.2021Регистрационный номер:1964083Дата перерегистрации:10.03.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.02.2026Размер уставного фонда:538 484 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47780 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими новыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления