To'liq nomlanishi:"INFINITE BUSINESS DEVELOPMENT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.07.2017Ro'yxatga olish raqami:16014Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.07.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:132 470 600.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46120 - Yoqilg`i, rudаlаr, metаllаr vа kimyoviy moddаlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706240802 - Buxoro viloyati, Peshku tumani, Ibn Sino nomliSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.07.2017Регистрационный номер:16014Дата перерегистрации:03.07.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:132 470 600.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46120 - Деятельность агентов по оптовой торговле топливом, рудами, металлами и химическими веществамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706240802 - Бухарская область, Пешкунский район, им. Абу-Али-Ибн-СиноСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306110039168Статус свидетельства НДС: