To'liq nomlanishi:"APEX INSURANCE" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.08.2018Ro'yxatga olish raqami:626994Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:980 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:65120 - Hаyotni sug`urtаlаshdаn tаshqаri sug`urtаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"APEX INSURANCE" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:03.08.2018Регистрационный номер:626994Дата перерегистрации:24.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:980 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:65120 - Страхование, кроме страхования жизниОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020005602Статус свидетельства НДС: