To'liq nomlanishi:"MAH-DAVR-POLIMER" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.06.2007Ro'yxatga olish raqami:2045-05Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:08.04.2025Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13920 - Kiyimdаn tаshqаri tаyyor to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MAH-DAVR-POLIMER" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.06.2007Регистрационный номер:2045-05Дата перерегистрации:23.05.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.04.2025Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13920 - Производство готовых текстильных изделий, кроме одеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления