To'liq nomlanishi:"46-SONLI OLIMKENT AVTOKORXONASI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.01.1995Ro'yxatga olish raqami:121Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.12.2003Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 340 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:49410 - Аvtomobil trаnsportidа yuk tаshishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727206554 - Toshkent viloyati, Oqqo‘rg‘on tumani, OlimkentSOOGU:01011 - Mahalliy hokimiyat organlari tomonidan ta'sis etilgan yuridik shaxslar

Дата регистрации:11.01.1995Регистрационный номер:121Дата перерегистрации:29.12.2003Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 340 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:49410 - Грузовые перевозки автомобильным транспортомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727206554 - Ташкентская область, Аккурганский район, АлимкентСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах