To'liq nomlanishi:"SHOVOT TEKSTIL" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.05.2013Ro'yxatga olish raqami:335Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.02.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.05.2023Ustav kapitalining hajmi:4 884 637 060.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733236 - Xorazm viloyati, Yangibozor tumaniSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:161Soliq rejimi:0 - Aylanmadan olinadigan soliqQQS sertifikati raqami:QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"SHOVOT TEKSTIL" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.05.2013Регистрационный номер:335Дата перерегистрации:08.02.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.05.2023Размер уставного фонда:4 884 637 060.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733236 - Хорезмская область, Янгибазарский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:0 - Налог с оборотаНомер свидетельства НДС:Статус свидетельства НДС: