To'liq nomlanishi:"PESHAG`OR TOMORQA XIZMATI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2022Ro'yxatga olish raqami:1081682Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.07.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:383 315 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:81290 - Yig`ishtirish bo'yichа xizmаtlаrning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708218 - Jizzax viloyati, Zomin tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.01.2022Регистрационный номер:1081682Дата перерегистрации:19.07.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:383 315 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:81290 - Прочие виды услуг по уборкеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708218 - Джизакская область, Зааминский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления