To'liq nomlanishi:"PEARL FOOD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.06.2015Ro'yxatga olish raqami:008643-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:12 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10720 - Suxаri vа pechene, xаmirdаn tаyyorlаngаn uzoq sаqlаnаdigаn qаndolаt mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PEARL FOOD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.06.2015Регистрационный номер:008643-11Дата перерегистрации:04.03.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:12 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:10720 - Производство сухарей и печенья, мучных кондитерских изделий длительного храненияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления