To'liq nomlanishi:"SOLAR NATURE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.03.2014Ro'yxatga olish raqami:2028213Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.07.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 046 690 500.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:33200 - Sаnoаt texnikа vа uskunаlаrini montаj qilish (yig`ish)Tashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:08374 - O'zbekiston elektrotexnika sanoati korxonalari uyushmasi
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326040000030QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"SOLAR NATURE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.03.2014Регистрационный номер:2028213Дата перерегистрации:18.07.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 046 690 500.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:33200 - Монтаж промышленной техники и оборудованияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:08374 - Ассоциация предприятий электротехнической промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326040000030Статус свидетельства НДС: