To'liq nomlanishi:"NAYMAN AGRO TEPLICA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.11.2016Ro'yxatga olish raqami:18298Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.07.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:173 128 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01612 - O'simliklаrni kаsаllik vа zаrаrkunаndа hаshorаtlаrdаn, shuningdek kemiruvchilаrdаn himoya qilishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735228809 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Taxiatosh tumani, Naymanko‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.11.2016Регистрационный номер:18298Дата перерегистрации:17.07.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:173 128 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01612 - Защита растений от болезней и насекомых-вредителей, а также грызуновОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735228809 - Республика Каракалпакстан, Тахиаташский район, НайманкулСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335230079034Статус свидетельства НДС: