To'liq nomlanishi:"JUMA ELEVATORI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.06.1996Ro'yxatga olish raqami:200.6Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:826 814 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10610 - Tegirmon-yormа sаnoаti mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1718227 - Samarqand viloyati, Pastdarg‘om tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:318180015735QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"JUMA ELEVATORI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:04.06.1996Регистрационный номер:200.6Дата перерегистрации:26.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:826 814 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10610 - Производство продуктов мукомольно-крупяной промышленностиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1718227 - Самаркандская область, Пастдаргомский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318180015735Статус свидетельства НДС: